15BJ14AH
MFR.Part #
15BJ14AH
JLCPCB Part #
C3708352
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS