15BJ110CAH
MFR.Part #
15BJ110CAH
JLCPCB Part #
C3714501
Description
1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.5A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS