15BJ110A
MFR.Part #
15BJ110A
JLCPCB Part #
C3699777
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.5A TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS