15BJ100CA
MFR.Part #
15BJ100CA
JLCPCB Part #
C3707182
Description
1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.3A Bidirectional TVS SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS