12KPE72AH
MFR.Part #
12KPE72AH
JLCPCB Part #
C3702211
Description
-55℃~+175℃ 103.4A 116V 12kW 5uA 72V 80V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS