12KPE64AH
MFR.Part #
12KPE64AH
JLCPCB Part #
C3709202
Description
-55℃~+175℃ 103V 116.5A 12kW 5uA 64V 71.1V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS