12KPE58AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
12KPE58AH
JLCPCB Part #
C3709549
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 128.2A 12kW 58V 5uA 64.4V 93.6V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS