12KPE48AH
MFR.Part #
12KPE48AH
JLCPCB Part #
C3708455
Description
-55℃~+175℃ 12kW 154.5A 48V 53.6V 5uA 77.7V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS