12KPE43CAH
MFR.Part #
12KPE43CAH
JLCPCB Part #
C3707104
Description
-55℃~+175℃ 12kW 171.9A 43V 47.8V 5uA 69.8V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS