12KPE43AH
MFR.Part #
12KPE43AH
JLCPCB Part #
C3704806
Description
-55℃~+175℃ 12kW 171.9A 43V 47.8V 5uA 69.8V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS