12KPE36CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
12KPE36CAH
JLCPCB Part #
C3700827
Package
P600
Description
12kW 200.7A 36V 40V 59.8V 5uA Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS