12KPE30CAH
MFR.Part #
12KPE30CAH
JLCPCB Part #
C3699261
Description
-55℃~+175℃ 12kW 236.7A 30V 33.3V 50.7V 5uA Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS