12KPE28AH
MFR.Part #
12KPE28AH
JLCPCB Part #
C3712727
Description
-55℃~+175℃ 12kW 252.7A 28V 31.1V 47.5V 5uA TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS