12KPE24AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
12KPE24AH
JLCPCB Part #
C3702133
Package
P600
Description
12kW 24V 26.7V 294.9A 40.7V 5uA TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS