12KPE20AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
12KPE20AH
JLCPCB Part #
C3712615
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 12kW 15uA 20V 22.2V 34.3V 349.9A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS