1245HC80-RTR
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
1245HC80-RTR
JLCPCB Part #
C3162982
Package
SMD,12.3x4.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 500A、1kA 72V 80A SMD,12.3x4.5mm Disposable fuses ROHS