1245HC60-RTR
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
1245HC60-RTR
JLCPCB Part #
C3163128
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 125V 500A、1kA 60A 80V SMD Disposable fuses ROHS