10BJ51CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
10BJ51CA
JLCPCB Part #
C3712898
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 12.2A 1kW 51V 56.7V 82.4V TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS