10BJ36CA
MFR.Part #
10BJ36CA
JLCPCB Part #
C3703240
Description
-55℃~+150℃ 1 17.2A 1kW 36V 40V 58.1V TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS