10BJ190A
MFR.Part #
10BJ190A
JLCPCB Part #
C3703891
Description
-55℃~+150℃ 190V 1kW 1uA 211V 3.3A 307V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS