10BJ170A
MFR.Part #
10BJ170A
JLCPCB Part #
C3699909
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 1kW 1uA 275V 3.7A TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS