10BJ150A
MFR.Part #
10BJ150A
JLCPCB Part #
C3698926
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1kW 1uA 243V 4.2A TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS