10BJ130A
MFR.Part #
10BJ130A
JLCPCB Part #
C3709698
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1kW 1uA 209V 4.8A TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS