10BJ11CA
MFR.Part #
10BJ11CA
JLCPCB Part #
C3704502
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1kW 2uA 55A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS