10BJ110A
MFR.Part #
10BJ110A
JLCPCB Part #
C3705740
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1kW 1uA 5.6A TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS