CBB81-2KV/472JP22.5
MFR.Part #
CBB81-2KV/472JP22.5
JLCPCB Part #
C2913184
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
2kV 4.7nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS