CBB21-630V105JP20
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB21-630V105JP20
JLCPCB Part #
C2888185
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 630V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS