CBB21-630V104JP10
Extended
Manufacturer
Dongtong
MFR.Part #
CBB21-630V104JP10
JLCPCB Part #
C2888191
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS