ZXTR1005K4-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXTR1005K4-13
JLCPCB Part #
C445030
Package
TO-252-4
Description
-55℃~+125℃@(Tj) 1 100V 50mA 57dB@(100Hz) 5V 900uA Enable Fixed Positive TO-252-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS