ZXTP01500BGQTA
MFR.Part #
ZXTP01500BGQTA
JLCPCB Part #
C7418408
Package
SOT-223-3
Description
-55℃~+150℃ 100 100nA 150mA 3W 500V 500mV 60MHz PNP SOT-223-3 Bipolar (BJT) ROHS