ZXTN04120HFFTA
MFR.Part #
ZXTN04120HFFTA
JLCPCB Part #
C443887
Package
SOT-23F
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.5V 1.5W 10uA 120MHz 120V 1A 3000 NPN SOT-23F Darlington Transistors ROHS