ZXT13N20DE6TA
MFR.Part #
ZXT13N20DE6TA
JLCPCB Part #
C460282
Package
SOT-26
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 100nA 200 20V 4.5A 7.5V 75mV 8.8W 96MHz NPN SOT-26 Bipolar (BJT) ROHS