ZXT11N15DFTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXT11N15DFTA
JLCPCB Part #
C460281
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 100nA 145MHz 15V 200 37mV 3A 625mW 7.5V NPN SOT-23 Bipolar (BJT) ROHS