ZXT10P40DE6TA
MFR.Part #
ZXT10P40DE6TA
JLCPCB Part #
C3200271
Package
SOT-26
Description
-55℃~+150℃ 1 PNP 100nA 150MHz 180 220mV 2A 40V 5V 8.8W PNP SOT-26 Bipolar (BJT) ROHS