ZXT10N20DE6TA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXT10N20DE6TA
JLCPCB Part #
C211382
Package
SOT-26
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 1.1W 100nA 135mV 140MHz 200 20V 3.5A 5V NPN SOT-26 Bipolar (BJT) ROHS