ZXMS6005N8-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXMS6005N8-13
JLCPCB Part #
C2150020
Package
SO-8
Description
-40℃~+125℃ 1 150mΩ 2.8A 60V Active High Low Side Switch SO-8 Power Distribution Switches ROHS