ZXMP10A18KTC
MFR.Part #
ZXMP10A18KTC
JLCPCB Part #
C154723
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.055nF 100V 26.9nC@10V 4.3W 4V 5.9A 76pF 90pF TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS