ZXMP10A18GTA
MFR.Part #
ZXMP10A18GTA
JLCPCB Part #
C154718
Package
SOT-223-4
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.055nF 100V 190mΩ@6V 26.9nC@10V 2W 3.7A 4V 76pF 90pF P-Channel SOT-223-4 MOSFETs ROHS