ZXMN10A08E6QTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXMN10A08E6QTA
JLCPCB Part #
C7134286
Package
SOT-26
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7W 1.9A 100V 250mΩ@10V 405pF 4V 7.7nC@10V SOT-26 MOSFETs ROHS