ZXMN10A08DN8TA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZXMN10A08DN8TA
JLCPCB Part #
C461135
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1.8W 100V 14.2pF 2 N-Channel 2.1A 250mΩ@10V 28.2pF 2V 4.2nC@5V 405pF N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS