ZVP3306FTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZVP3306FTA
JLCPCB Part #
C151017
Package
SOT-23
Description
1 P-Channel 14Ω@10V 25pF 3.5V 330mW 50pF 60V 8pF 90mA P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS