ZTX450QSTZ
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZTX450QSTZ
Description
-55℃~+200℃ 1 NPN 150MHz 1A 1W 250mV@150mA,15mA 45V 5V NPN - Bipolar (BJT) ROHS