ZR40402F41TA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZR40402F41TA
JLCPCB Part #
C2658847
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃ 100ppm/℃ 15mA 4.1V 90uVrms Fixed ±2% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS