ZR40401F25TA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZR40401F25TA
JLCPCB Part #
C443661
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 45uVrms Fixed Parallel ±1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS