ZR404005F25TA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZR404005F25TA
JLCPCB Part #
C154916
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 2.5V 25uA 45uVrms Fixed Parallel ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS