ZLLS500TA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZLLS500TA
JLCPCB Part #
C154850
Package
SOT-23
Description
1 Independent 10uA@30V 3.2A 40V 530mV@500mA 700mA SOT-23 Schottky Diodes ROHS