ZLLS500QTA
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
ZLLS500QTA
JLCPCB Part #
C3757815
Package
SOT-23-3
Description
1 Independent 10uA@30V 3.2A 40V 530mV@500mA 700mA SOT-23-3 Schottky Diodes ROHS