VN10LPSTZ
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
VN10LPSTZ
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 270mA 5pF@25V 5Ω@10V 60V 60pF@25V 625mW - MOSFETs ROHS