UDZ9V1B-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
UDZ9V1B-7
JLCPCB Part #
C445007
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 30Ω 500nA@6V 60Ω 8.85V~9.23V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS