SMF4L7.5CAQ-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
SMF4L7.5CAQ-7
JLCPCB Part #
C7317263
Package
DO-219AA
Description
-55℃~+175℃ 100uA 12.9V 31A 400W@10/1000us 7.5V 8.3V Bidirectional TVS DO-219AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS